feature

Dlaczego warto?

To bardzo proste! Zapoznaj się z naszą ofertą.

Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, dokonanej przez SMS lub przelew, otrzymasz wiadomość e-mail wraz ze szczególami Twojego nowego konta hostingowego. Zainstalowane oprogramowanie to CloudLinux, które zapewnia szybkość, stabilność i bezpieczeństwo.

  • Nowoczesne serwery
  • PHP w wersji 7
  • AntyDDoS
  • Brak limitu transferu
  • Dyski SSD
  • DirectAdmin

Specyfikacja

Dostajesz tylko to, co najlepsze

icon

Szybka Aktywacja

Gdy tylko otrzymamy płatność, Twoje nowe konto hostigowe zostanie automatycznie aktywowane i gotowe do pracy na nim. Bez zbędnego czekania.

icon

Kopie Zapasowe

Co tydzień wykonujemy backup plików wszystkich kont naszych klientów. Nie musisz się martwić o utratę swoich danych. Powrót do kopii zapasowej jest prosty i szybki.

icon

Doświadczenie

Na polskim rynku działamy od 2009 roku. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Rozumiemy naszych klientów i zawsze staramy się im pomóc.

icon

Zgodność ze Skryptami

Nasze usługi są kompatybilne z najpopularniejszymi skryptami, takimi jak: Wordpress, Drupal, Joomla, Magneto, PrestaShop, MyBB, phpBB i wiele, wiele innych!

icon

DirectAdmin

Każdym kontem można zarządzać poprzez najnowszą wersję jednego z najlepszych takich paneli na rynku, czyli DirectAdmin. Jego obsługa jest tak prosta, że nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

icon

Najnowsze PHP & MySQL

Jesteśmy na bierząco z nowymi wersjami PHP oraz MySQL. Jeżeli na rynku pojawi się nowa wersja, możesz być pewien, że wkrótce znajdzie się ona u nas.